Calm

Sağlık ve Spor
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 111 MB
  • Version 3.8.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Calm.com, Inc.
Calm uygulaması ile hayatınızı daha huzurlu hale getirebilirsiniz.

Calm uygulaması ile hayatınızı daha huzurlu hale getirebilirsiniz. 

Calm uygulaması mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebileceğiniz meditasyon yapma uygulamasıdır. Günlük yorgunluğunuzu, sinirinizi, stresinizi atmak için yapabileceğiniz en huzurlu şey ise meditasyondur. Bu konunun üstüne duramıyorsanız ve çeşitli meditasyon merkezlerine gitmek için vaktiniz yoksa mobil cihazınızdan yararlanın. 

Mobil cihazınıza Calm uygulamasını indirin ve evde keyifle meditasyon yapın böylelikle günlük stresinizden kurtulabilirsiniz. Meditasyon yapmayı bilmiyorsanız da hiç sorun yok. Çünkü Calm uygulaması sizlere adım adım meditasyon yapmanın her halini öğretiyor. Hayatınızda daha verimli olabilmek için gerekli olan Calm uygulaması ile kendinize özel vakit ayırın.

Üstelik bunu ücretsiz bir şekilde yapın. Farklı içerikler ile sizlere farklı farklı meditasyon teknikleri sunan Calm uygulamasında farklı saat aralıkları ile kendinizi dinlendirebilirsiniz. Hayatınızın daha da yolunda gitmesi adına sizlere yardımcı olabilecek Calm uygulaması ile sizde tüm stresinizden kurtulun. Profesyonel insanlar tarafından hazırlanmış olan çeşitli huzur verici müzikler ile meditasyon yapmanın keyfini çıkartın ve daha huzurlu bir hayat yaşayın. Meditasyon yapmak için saatlerinizi, paralarınızı harcamanıza hiç gerek yok Calm uygulaması sizlerle. 

 

 

 

Daha Fazla Göster
Calm indir
DİĞER SÜRÜMLER